Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Emisiuni de pe la noi

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Emisiuni de pe la noi la data de Joi Noi 20, 2008 3:14 pm

oana

Admin
Da chiar voi pe la ce emisiuni va mai uitati la posturile de televiziune de la noi?
Eu ma uit la Cronica Carcotasiilor,e preferata mea,cel mai mult imi place de Gainusa,Mondeii cred ca sunt faini m-am uitat o singura data la ei Laughing
Si mai avea pe acasa o telenovela care imi placea foarte mult Totul sau nimic sa numit telenovela numai ca nesimtiti de la acasa or taiat din episoade si o avut un final super naspa asa mor enervat.Si la Razboiul sexelor ma mai uitam dar iar lor pus la o ora care nu mio convenit mie asa ca nici pe ala nu lam vazut,la Inima de tigan iar mam uitat dar numai la sfarsit Laughing ...insa acuma nu mai stiu la ce sa ma mai uit...
Maruta ala ma enerveaza apropo de asta... Laughing

Vezi profilul utilizatorului http://therasmusromania.forumz.ro

2 Re: Emisiuni de pe la noi la data de Joi Noi 20, 2008 3:46 pm

Eu nu ma uit prea mult la televizor - daca sunt acasa atunci stau in fata calculatorului Laughing Dimineata inainte sa plec la lucru ma uit la stiri, sau daca dau un film bun. Au fost vreo 2 telenovele pe care am urmarit - Clona si Rebelde...

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Emisiuni de pe la noi la data de Joi Noi 20, 2008 3:51 pm

oana

Admin
eh stiri....numai sa nu te uiti la pro tv la stirile de la ora 5

Vezi profilul utilizatorului http://therasmusromania.forumz.ro

4 Re: Emisiuni de pe la noi la data de Joi Noi 20, 2008 4:05 pm

Dimineata la ora 7! - nu ca vreau neaparat sa ma uit - tata se uita la stiri in fiecare diminieata si asa mai aud si eu ceva.

5 Re: Emisiuni de pe la noi la data de Dum Noi 23, 2008 6:49 pm

Reka

Admin
Belle, asa si eu... de cand ma duce tata la scoala ... dimineata tre sa ma uit si eu la stiri... dar pacat ca eu abia la 7:30 ajung sa ma uit la stiri cand ii sport Rolling Eyes
eu mam uitat pe ProCinema la Spitalul de Urgenta, dar au scos si pe ala ... asa ca acum nu prea ma uit la tv...numai cand e formula 1... Laughing sau ceva film bun

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum